JAPANESE GOTHICA MEETING

Forum for Japanese People (o^.^o)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-07-24 23:20:53

Queen of shadows

I'm a new face (o^,^o)!

Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 6
Punktów :   

Miłość wszystko co mam...- Queen of shadows

19 lat temu, w Osace... Na świat przyszła pewna dziewczynka... Rodzice adali jej jakzę paskudne (według moich przekonań) imię: Chikage. Ponieważ jej się nie podobało postanowiła coś z tym zrobić. I tak narodzila się Jasmine, zupełnie inna od Chikage. Jasmine zaczęła o siebie dbać. JUż nie było jej wszystko jedno jak wygląda czy ma rozczochrane włosy o zgrozo to nie wchodziło w gre;) gdy skończyła 12 lat, zaczęła grać na gitarze akustycznej. Gdy skończyła 14 na bassie;) Potem obijała się to tu to tam... Aż z inicjatywy przyjaciela (Hizakiego) trafiła do Versailles. Tam poznała prawdziwy smak przyjaźni a co lepsze... Miłości.

Pytania?

Offline

 

#2 2007-07-25 08:28:58

the fatal believer

You Know me a Little (o^.~o)!

Skąd: Kyoto
Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 35
Punktów :   
WWW

Re: Miłość wszystko co mam...- Queen of shadows

Witaj. Bardzo krótka, ale jakże piękna historia...
A czy panów z Versailles znałaś już wcześniej czy przeżyłaś SZOK TERMICZNY widząc ich poraz pierwszy..?


http://img53.imageshack.us/img53/7981/degdn5.png
Shot at 2007-07-20

Offline

 

#3 2007-07-25 08:33:39

ivette

You Know me a Little (o^.~o)!

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Miłość wszystko co mam...- Queen of shadows

O...Witaj...:) Zawsze zastanawiałem sie jak ty to robisz, że masz takie puszyste włoooooosy...?


http://img530.imageshack.us/img530/444/animeah0.png
Shot at 2007-07-23

Offline

 

#4 2007-07-25 08:38:31

vampire of roses

I'm a real User(o^_^o)!!!

Skąd: Kanagawa
Zarejestrowany: 2007-07-19
Posty: 61
WWW

Re: Miłość wszystko co mam...- Queen of shadows

Queen of shadows napisał:

19 lat temu, w Osace... Na świat przyszła pewna dziewczynka... Rodzice adali jej jakzę paskudne (według moich przekonań) imię: Chikage. Ponieważ jej się nie podobało postanowiła coś z tym zrobić. I tak narodzila się Jasmine, zupełnie inna od Chikage. Jasmine zaczęła o siebie dbać. JUż nie było jej wszystko jedno jak wygląda czy ma rozczochrane włosy o zgrozo to nie wchodziło w gre;) gdy skończyła 12 lat, zaczęła grać na gitarze akustycznej. Gdy skończyła 14 na bassie;) Potem obijała się to tu to tam... Aż z inicjatywy przyjaciela (Hizakiego) trafiła do Versailles. Tam poznała prawdziwy smak przyjaźni a co lepsze... Miłości.

...Miłość ta pojawiła się nagle i tak niespodziewanie wzruszyła moim sercem czyniąc je bardziej delikatne i poddatne na jakiekolwiek inne uczucia...Dzięki niej stałem się wrażliwszy...A dzięki pięknej kobiecie mojego życia, ktora roznieciła płomień miłości zapomniałem o torskach i wierze, że każdy dzień jest błogosławieństwem zeslanym na mnei z niebios...Bo dzięki Niej Jestem tym, kim jestem...Czuję się kcohany i jestem w stanie kochać...Miłość to piękne uczucie, ktore otwiera karty do wspólnego życia..Jeszcze nie zapisane...

Kocham Cię, Jasmine..I tą uczesaną i piękną i tą nieuczesaną i niezadbaną...Kocham Cię każdego ranka, każdego wieczora...Czy świeci słońce, czy pada deszcz...Wciąż kocham...Coraz Mocniej..Dziękuję, że jesteś i witam na forum^^


http://img151.imageshack.us/img151/2964/10034155jl2.jpg
Shot at 2007-07-26

Offline

 

#5 2007-07-25 18:54:56

Queen of shadows

I'm a new face (o^,^o)!

Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Miłość wszystko co mam...- Queen of shadows

Ivette(bardzo ładne pseudo^^) to proste;) szampony na zwiększenie puszystości i objętości włosów i tapirowanie xD
Kamijo dziękuję za te piękne słowa:*
Kyo z Versailles znałam jedynie Hizakiego którego poznałam dokładnie 4 lata temu. Kiedy zaprosił mnie i nadszedł dzień kiedy miałam poznać resztę powiedział : Błagam tylko to przeżyj! Chodziło o to że wiedział iż mam słabość do Kamijo... Cóż kiedy zobaczyłam trochę mnie zatkało i wrosłam w ziemię! xD

Ostatnio edytowany przez Queen of shadows (2007-07-25 18:56:52)

Offline

 

#6 2007-07-25 23:18:10

kuromi

You Know me a Little (o^.~o)!

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Miłość wszystko co mam...- Queen of shadows

A tu widze część kobiecą Versailles...Czyż nie?^^ A tak swoją drogą..Po co ci 45kg tuszu na tych 435,5cm rzesach..XD wybacz że pytam, ale ladniej byłoby ci bez TAKICH RZĘSISK.


***************http://img108.imageshack.us/img108/1330/zabatk4.gif***************

Offline

 

#7 2007-07-26 16:56:45

atomic smile

I'm a real User(o^_^o)!!!

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 69
Punktów :   

Re: Miłość wszystko co mam...- Queen of shadows

Witaj Jasmine^^ Ładnei ci w bordo^^:D


✰✰✰I FOUND MY FUNNY PALCE✰✰✰

Offline

 

#8 2007-07-30 08:52:11

ling

You Know me a Little (o^.~o)!

Skąd: Beijing(Pekin)/Tokyo
Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 33
Punktów :   

Re: Miłość wszystko co mam...- Queen of shadows

Witaj Jasmine...Nie znamy się osobiście...Niestety...


...Yue guang zhi yi de ran shao fan teng de xue ye
Dong jie de mu guang zai an chu bing feng de tie chuang
Mi ban de xuan li xing fu de huan xiang...

Offline

 

#9 2007-09-03 13:30:32

Aoi

You Know me a Little (o^.~o)!

Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 47
Punktów :   

Re: Miłość wszystko co mam...- Queen of shadows

ooo Jasmina ^__^ miło ^^ fajny makijaż^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hellriders.pun.pl www.piekelniiwsciekli.pun.pl www.razem.pun.pl www.108bu.pun.pl www.esc.pun.pl