JAPANESE GOTHICA MEETING

Forum for Japanese People (o^.^o)


#1 2007-07-30 14:32:51

Lonely Hunter

You Know me a Little (o^.~o)!

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 23
Punktów :   

~ Lonely Hunter ~

Matka samotność - matka potępionych, stworzyła kolejne istnienie. Od tej pory żywić się będzie szkarłatną cieczą - życiodajnym płynem, płynącym wprost z ICH żył.
Będzie nieśmiertlny. Będzie żył wiecznie.
Karą za wieczne zycie, jednak jest wieczne cierpienie. Życie w samotności, jako samotny łowca.

ON postanowił się jednak wyłamać: wbrew wszelkim konsekwencjom płynącym z przyszłości, postanowił poznać JEGO. Chłopaka, który poznał GO z NIMI: Ivy'm i Eriną, z którymi razem stworzyli zespół. Baby Santa - Tak się nazywał... Wkrótce poznali Denkę, chłopaka jak grom, utalentowanego perkusistę. Tak powstało DIO~ Distraught Overlord~

Z biegiem czasu, stali się oni tak bliscy mojemu sercu... Tak bliscy, że nie wyobrażam sobie bez nich życia.

Kei - Nie wyobrażam sobie nie spędzać czasu, grając z nim w playstation xD Żywiołowy, miły, uśmiechnięty... Taki właśnie jest.
Denka - Lubię oglądać z nim wspólnie filmy na dvd... sympatyczny, również wesoły.
Ivy - Łobuziak ;] tak... Lubię włóczyć się z nim po mieście. Miły, wiecznie uśmiechniety... rozrywkowy.
Erina -  Lubię chodzić z nim po sklepach, kinach, restauracjach. Mamy mnóstwo wspólnych tematów, zresztą jak z każdym z naszego zespołu. Zespołu nie tylko pod względem muzycznym, a także i towarzyskim.

Niestety w wymogu jest jeden dodatkowy punkt, który musiałem dopisać, a mianowicie orientacja... Jestem hetero. Tak zdecydowałem...

Ostatnio edytowany przez Lonely Hunter (2007-08-30 10:53:12)


Jasnowłosy anioł przyszedł bym utulił do snu wiecznego...(...) Składając pocałunek na twej szyi, pozbawię cię dziewiczości...

Offline

 

#2 2007-07-30 22:20:54

happy doll

You Know me a Little (o^.~o)!

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 24
Punktów :   

Re: ~ Lonely Hunter ~

Wiataj Mikaru!!!! Jak łądnie napisałeś o Erinie... to słodkie... na prawdę o mnie nikt tak nie pisze.. mam nadzieję że do czasu;)


Miłość jest czymś najmocniejszym na świecie, a jednak nie można wyobrazić sobie nic bardziej skromnego.
http://i189.photobucket.com/albums/z108/utsukushi-koi/kamijofirmacopy.jpg

Offline

 

#3 2007-07-30 22:59:54

nao

Administrator

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 59
Punktów :   

Re: ~ Lonely Hunter ~

Witaj Mikaru -co za piękna opowieść... Bardzo ... Fantazyjna^^ A tak swoja drogą, przyjaciele napewno będą ci wdzięczni że napisałeś o nich słówko - w szczególności o twojej miłości - Erinie^^ Pozdrawiam!


'Miłość i szacunek są tylko grą wstępną do zdrady.
To dlatego nie chcę być więcej kochanym.'

Offline

 

#4 2007-07-31 11:29:39

Lonely Hunter

You Know me a Little (o^.~o)!

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 23
Punktów :   

Re: ~ Lonely Hunter ~

hmm miło, że tak twierdzicie. Ja poprostu napisałem to co czuję, nie zatajniając niczego. Oczywiście na temat swoich przyjaciół mógłbym pisać i pisać, al myślę, że nie starczyło by tu miejsca;)  poza tym strasznie musiałbym się rozpisać. W tych kilku zdaniach chciałem udowodnić dlaczego nie wyobrażam sobie beaz nich życia. Po prostu muszą być. Oni i jeszcze paru. Gdyby ich nie było - to jak pisałem - nie byłoby niczego.


Jasnowłosy anioł przyszedł bym utulił do snu wiecznego...(...) Składając pocałunek na twej szyi, pozbawię cię dziewiczości...

Offline

 

#5 2007-08-06 17:48:24

Gothikku DollY

You Know me a Little (o^.~o)!

Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: ~ Lonely Hunter ~

witam^^


http://img266.imageshack.us/img266/1150/syg11lz2.png

Offline

 

#6 2007-08-12 11:56:14

KAITO

You Know me a Little (o^.~o)!

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: ~ Lonely Hunter ~

Witaj Mikaru (Mikar<?>) (^______^)~ Już trzecia osoba z Dio~Jaką przywitałem na tym forum^^


'NIE WAŻNE JEST TO JAK WYGLĄDASZ - LICZY SIĘ TO CO MASZ W SOBIE'

Offline

 

#7 2007-09-03 11:20:53

Aoi

You Know me a Little (o^.~o)!

Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 47
Punktów :   

Re: ~ Lonely Hunter ~

no własnie ;] zaraz całe DIO tu będzie i zmiana nazwy na DioForum xDDD witam;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.desingera.pun.pl www.neo.pun.pl www.dreamteam2.pun.pl www.aghgpz.pun.pl www.pkmgorkow.pun.pl