JAPANESE GOTHICA MEETING

Forum for Japanese People (o^.^o)


#1 2007-08-11 00:36:05

White Rose of Chastity

You Know me a Little (o^.~o)!

Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 11
Punktów :   

Innocent,shyness, chastity... - About Me....

***



http://img514.imageshack.us/img514/8391/beztytuluyyhk3.jpgJyou. Cóż mogę o sobie napisać na pewno to że mam dwóch starszych braci^^ marzenie każdej;) zawsze    mi mówiły... Jeeeej ale ci fajnie ja zawsze chciałam mieć satrszego brata!!! A tobie jeszcze lepiej bo masz dwóch... Fakt też się z tego cieszyłam i nadal cieszę ale... moim marzeniem zawsze było mieć również siostrę... osobę której będę się mogła poradzić... której będę mogła powiedzieć wszystko... cóż nie da się ukryć że chłopakom a tym bardziej własnym braciom nie powinno się mówić o pewnych rzeczach... Mam także cudowne przyjaciółki:) miałam przyjaciela... którego bardzo kocham... nadal oczywiście jak brata gdyż wychowaliśmy się razem... nie umiała bym spojrzeć na niego jak na mężczyznę.. Wyjechał... bez słowa pożegnania... nie jestem an niego zła... jest mi przykro... nie wiem co się z nim dzieje bo się nie odzywa... a moze po prostu już nie chce tej przyjaźni? Nie wiem... z dnia na dzień żyję nadzieją iż się jednak odezwie^^ Mam też kochanego pieska Admirała... Kiedyś był słodki i maleńki teraz też jest słodki ale ogromny^^ oki no to może przejdźmy do tego co lubię bo tak się produkuję i produkuję a w zasadzie o niczym xD no więc:

- Lody(wszystkie z wyjątkiem miętowych to nie przejdzie są ochydne próbowałam raz i zraziłam się do końca życia xDD)
- Różowe tulipany(tylko różowe xD)
- Neo Visual
- Spacery
- Długie wieczory z przyjaciółmi
- Zimne soczki w upalne dni
- Grę na skrzypcach
- Język francuski(nie odłącznie kojarzy mi się z miłością...<3)
- Biały i czarny ;)

Chyba wszystko^^ jakbyście chcieli coś wiedzieć to pytajcie;)

Offline

 

#2 2007-08-11 09:00:41

kuromi

You Know me a Little (o^.~o)!

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Innocent,shyness, chastity... - About Me....

Masz piękne wnętrze...: różowe tulipany (delikatność, dziewczęcość), język francuski (romantyzm, uczuciowość), Spacery (błogość i marzycielstwo), Gra na skrzypacach (artyzm i elegancja)...A nawet Neo Visual (Zdecydowanie i dążenie do raz postawionej decyzji) - Podziwiam cię.

Ostatnio edytowany przez kuromi (2007-08-11 09:00:58)


***************http://img108.imageshack.us/img108/1330/zabatk4.gif***************

Offline

 

#3 2007-08-12 00:13:01

HANABI

You Know me a Little (o^.~o)!

Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Innocent,shyness, chastity... - About Me....

Helooo Jyou!!! Fajnie że jesteś;) wogóle to widzę sporo znajomych twarzy^^


Bo ty to wszystko co mam... Ivy:*

Offline

 

#4 2007-09-03 11:38:48

Aoi

You Know me a Little (o^.~o)!

Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 47
Punktów :   

Re: Innocent,shyness, chastity... - About Me....

witaj Jyou^^ ;*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polish-rp-life-ls.pun.pl www.extramanager.pun.pl www.karczmafantastyki.pun.pl www.ableton.pun.pl www.ba.pun.pl