JAPANESE GOTHICA MEETING

Forum for Japanese People (o^.^o)


#1 2007-08-26 23:58:38

NOT PRAY SHADOW

I'm a new face (o^,^o)!

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 7
Punktów :   

Opisy naszych Par ~(o^,^o)~

http://img116.imageshack.us/img116/7969/dieshinya1iz7.jpg

DIE&SHINYA
(together: 2003/05/08)

I love you,
I'll always love you.
Now I can honestly say it
"...I love you."

I want to protect you,
I'll never leave you.
Now I can honestly say it
"...I love you, I'll always love you, I love you."


Miyavi/yappari megumi ga suki


MY OPINION:

Osobiście uważam, że jest to najpiękniejsza i najbardziej zakochana para jaką znam...
Ich wspólnego życia nei popsuły KOBIETY, MĘŻCZYŹNI, FANI, LUDZIE KTÓRZY IM ŹLE ŻYCZYLI ...Nadal są razem i nadl się mocno kochają...Die NIE oglada isę za dziewczynami, Shinya także...Obaj również nei komentują innych mężczyzn i nei zwracają na nich najmniejszej uwagi, bo są w sobie strasznie zakochani...
DIE dba o Shinyę, A SHINYA sprowadza Die'a na ziemię i do pionu^^ Obaj doskonale się uzupełniają i równoważą... Temperament i 'ostrość' Daisuke są łagodzone przez delikatność i subtelność Shinyi...

SKALA PODOBIEŃSTWA: 100 (bez żadnych zastrzeżeń uważam że są idealną parą, doskonale sie uzupełniającą duchowo i pasującą do siebie wizualnie)

CIEKAWOSTKI:

O tej parze nei wiem zbyt dużo, jeśli chodzi  ojakieś historie...Wiem tylko, że wszędzie za sobą łażą...XD grają razem w zespole DIR EN GREY i strasznei isę kochają...Niestety...Nie było m idane poznać żadnej ciekawej historyjki na ich temat...Tylko obserwowałem ich z boku... Nie tyle zresztą ich, co ich miłość^^

TA PARA PRZYPOMINA MI...: Puzzle o tysiącu elementów...Ze wszystkim dobrze do siebie pasują i tworzą jedną wielka całość której wielkość i idealność mozemy podziwiać jesli dostrzeżemy wszystkie elementy ich osobowości i wspólnych upodobań, myśli...Są bardzo zlożoną parą, jak już powiedziałem niezwykle idealną...


#...Uninnocent,Indepandant...Devil#

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dla.pun.pl www.elektronicyzst.pun.pl www.zsmalbork.pun.pl www.panzerproject.pun.pl www.bloog-o-howrse.pun.pl